Bina Su yalıtımı İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF

Hakkımızda

İnşaat ve danışmanlık kategorisinde hizmet veren ve bu kategoride yılların tecrübesine sahip olan Syr inşaat danışmanlık, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. İnşaat kategorisinde, yalıtım konusunda profesyonel olan kuruluşumuz, bu kategoride sizler için en kaliteli hizmet seçeneklerini hazırlamaktadır.

Misyon

Hizmet kalitesini sürekli olarak yenileyen kuruluşumuz, inşaat ve danışmanlık kategorisinde piyasada en etkili seçenekleri bir araya getirmektedir. Yalıtım dünyasının en kaliteli ürün seçeneklerini bir araya getiren firmamız, danışmanlık kategorisinde de çözüm üretmeye devam etmektedir. İzlenilen yöntemler ve gerçekleştirilen projeler, yalnızca kamu ve özel kurumlar tarafından takdir edilmekle yetinilmeyip, almış olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 hizmet kalite belgelerine uygun sistematik çözümlerle Türkiye nin yanı sıra uluslararası platformda da yer almak.

Vizyon

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimizi sunmak.