Project Description

Bina Su yalıtımı İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF

Nem ve Rutubete Karşı Su Yalıtım

Toprak ile temas halindeki zemin kat duvarlarında 70-80 cm yüksekliğe kadar görülen rutubet, tuz kusmaları, çiçeklenme, boya kabarmaları ve nemlenmelere karşı dünya çapında patentli KÖSTER Crisin Concentrated uygulanmaktadır. Duvara delinen deliklere monte edilen küçük şişeler ile uygulanan KÖSTER Crisin Concentrated, 72 saat içinde duvar tarafından emilir. KÖSTER Crisin Concentrated reçinesi duvarın kapiler hareket ile su emmesini önlemekte ve duvar içten dışa doğru kurumaktadır. Özellikle zemin katlardaki duvar, perde beton ve kolonların suyun zararlı etkilerine karşı korunması yapının sağlamlığı açısından önem taşımaktadır. Sistem delikli ve dolu tuğla, beton, briket ve gazbetondan imal edilmiş duvarlara uygulanabilmektedir.

Uygulama Şekli: Nem ve rutubet binalarda en çok görünen su yalıtım problemlerinin başında gelmektedir Toprak seviyesinde olan ve zemin döşemesinde su izolasyon olmayan yapıların suyun yükselmesi ile rutubet problemleri görünmektedir. KÖSTER Crisin sistemi yerden 10-15 cm yukarısından delikler açılarak Crisin sıvısının yaklaşık 7 gün süre ile duvar içerisine uygulanması ile yapılır. Crisin uygulamasından sonra KÖSTER Sainerputz yalıtım sıvası ile rutubetlerde çözüm alınmaktadır.

Projeden Örnekler

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

  Ad *
  Soyad *
  E-posta *
  Telefon

  Konu

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?