Project Description

Bina Su yalıtımı İle İlgili Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

ÜCRETSİZ KEŞİF VE TEKLİF

Gizli Dere Su Yalıtımı

Gizli dere su yalıtım uygulamaları, çatı sisteminin en önemli uygulama kalemlerinden biridir. Gizli dere su yalıtım uygulamaları sürme esaslı su yalıtım ürünleri kullanılarak eksiz ve derzsiz su yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. Uygulama yerine göre bitüm esaslı su yalıtım ürünleri, çimento esaslı su yalıtım ürünleri, poliüretan esaslı su yalıtım ürünleri veya akrilik ürünler olmak üzere çok sayıda farklı su yalıtım ürünleri kullanılarak çözüm sağlanmaktadır.

Gizli dere su yalıtım uygulamalarında problemsiz bir çözüm sağlamak için en önemli unsur zemin hazırlığı ve ek olmadan yapılan su yalıtım uygulama yapılmasıdır. Gizli dere su yalıtım problemlerinde en fazla akıntı sorunu yaşanan noktalar ise köşe dip noktalarıdır. Mevcut gizli dere yüzeyinde su birikintisi olamaması gerekmektedir. Bu yüzden köşe noktaların yapısal tamir harcı ile pahlanması veya pah bandı kullanılarak pah uygulama yapılması çok önemlidir. Gizli dere su yalıtımı yapılmadan önce yağmur suyunun birikme yapmadığından emin olmak gerekmektedir. Gizli derelerin projelendirilme safhasında çatı alanından alacağı yağmur suyunu yeryüzüne gönderebilecek kapasitede ve boyutlarında olması gerekmektedir.

Bilgi ve Teklif İçin

Yaşam alanlarınızda yaşanan su problemleriniz ile ilgili bilgi almak, çözüm noktasında teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

  Ad *
  Soyad *
  E-posta *
  Telefon

  Konu

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?